PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10040725}

Rebel Moon - Część 2: Zadająca rany

Rebel Moon - Part 2: The Scargiver
4,5 6 752
oceny
4,5 10 1 6752
3,2 8
ocen krytyków
Rebel Moon Część 2: Zadająca rany
powrót do forum filmu Rebel Moon - Część 2: Zadająca rany
Robik557

Zack (nie) ufam Tobie

ocenił(a) film na 2
Robik557

Nie, żebym był jakimś fanem "Diuny", ale miej litość i nie pisz takich bzdur. Toż ten Rebel Moon to przygodówka dla 12-stolatków.

ocenił(a) film na 3
toxymorf

No przecież to troll.

ocenił(a) film na 3
toxymorf

Sarkazm :)

ocenił(a) film na 2
Woooo

A to zwracam honor. Sarkazm zawsze mile widziany :).

Woooo

To nie sarkazm, raczej ironia.

ocenił(a) film na 3
Martinez08

„Sarkazm postrzegany jest najczęściej jako ostrzejsza forma ironii, której bliżej do szyderstwa niż żartu.” Wg mnie sarkazm.

Woooo

Zgadza się, ale jestem za tym, że to jest ironia, ale nie ma powodu by się o to tu kłócić.

ocenił(a) film na 2
Robik557

Gdyby Kubrick zobaczył to arcydzieło światowej kinematografii, film epokowy, prekursorski, rewolucyjny, który przedefiniuje całe kino na pokolenia, to by nie zrobił takiego badziewia jak "2001: Odyseja kosmiczna", a zamiast tego, inspirując się niekwestionowanym geniuszem Snydera, opromieniony jego mądrością i filmową przenikliwością, wyprodukowałby film co najmniej przyzwoity. A tak, niestety, Kubrick nie doczekał tego wiekopomnego momentu w historii świata i nie poznał ani Snydera, ani jego jedynych w swoim rodzaju dzieł. Powiem to ze łzami w oczach, ale to dla mnie zaszczyt, że mogę żyć w tym samym czasie co Zack Snyder. Całe moje życie przez ten jeden fakt nabiera o wiele większej wartości. Zack, jestem dozgonnie wdzięczny światu i Tobie, że jesteś! Świat bez Ciebie mógłby w ogóle nie istnieć, bo co to byłby za świat?!

ocenił(a) film na 2
Robik557

Co tam ,,Diuna" Bergman, Fellini i Visconti mogą panu S buty czyścić ;))

ocenił(a) film na 4
Robik557

Ech, czy kiedykolwiek poznamy prawdę co lepsze? Diuna 2 czy Rebel Moon 2?

ocenił(a) film na 3
RipRoy

Nie poznamy. Mój rozum cofnął się w obliczu majestatu Rebel Moon, jak jaja na mrozie. Nie potrafi ogarnąć jej wielkości a więc i zwymiarować.

ocenił(a) film na 3
Robik557

Gdyby Rebel Moon miało buty. W ogóle jakieś nogi. Jakiś mózg. W ogóle cokolwiek.

ocenił(a) film na 3
Robik557

Namówiliście xD

Robik557

Ktoś tu chciał zabłysnąć, czekam na porównanie do kosa albo Kevin sam w domu

ocenił(a) film na 1
Robik557

Muszę przyznać, że nawet ta nowa Diuna Villeneuve jest od tego lepsza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones